Modne trendy w projektowaniu wnętrz

Artykuły wg słów kluczowych: deweloperzy, mieszkania, nieruchomości

Modne trendy w projektowaniu wnętrz (...) Niewątpliwie projektowanie wnętrz jak każda dziedzina zmienia się z czasem. Wiedzą o tym specjaliści z biura projektowego Domastudio.pl Na chwilę obecną bardzo popularne są w niej najnowsze trendy dotyczące minimalistycznych rozwiązań.Szacuje się, że minimalistyczne podejście do urządzania swojego wnętrza na dzień dzisiejszy sprawdza się świetnie u osób odważnych i nie bojących się wyzwań. Najczęściej minimalizm połączony jest z modernizmem dzięki czemu wnętrze wygląda nie tylko stylowo ale jeszcze do tego nie jest ono nudne.Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego jak trudno jest połączyć ze sobą dwa nurty, aby wyszło coś co będzie przypominać (...)

Opublikowany przez Mirosław Kolicki, dnia 14-listopad-2016

Modne trendy w projektowaniu wnętrz

Czemu warto zamieszkać pod Warszawą?

Artykuły wg słów kluczowych: biura nieruchomości, deweloperzy, domy

Czemu warto zamieszkać pod Warszawą? (...) urokliwe. Ponadto, właśnie to, że nie jest to olbrzymich rozmiarów miejscowość wiele osób chce tam mieszkać.Niektórzy ludzie, mieszkający od dziecka w Warszawie, obecnie wyprowadzają się i kupują mieszkania w Nowym Dworze Mazowieckim. Spokój jaki towarzyszy takim miejscowościom jak Nowy Dwór Mazowiecki wydaje się być tym co jest głównym powodem zjeżdżania się do niego coraz większej ilości ludzi. Z czego wynika ten spokój? Niewątpliwie po części z tego, o czym już była mowa, czyli ze stosunkowo niewielkiej ilości ludzi jaka to miasto zamieszkuje.Jednakże, (...)

Opublikowany przez Mirosław Kolicki, dnia 01-październik-2016

Czemu warto zamieszkać pod Warszawą?

sPlacePark na Żoliborzu

Artykuły wg słów kluczowych: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloperzy, mieszkania, warszawa, żoliborz

sPlacePark na Żoliborzu (...) Żoliborza z pozostałymi dzielnicami oraz centrum Warszawy. Nowa inwestycja mieszkaniowa sPlacePark na (...)

Opublikowany przez Mirosław Kolicki, dnia 09-kwiecień-2016

sPlacePark na Żoliborzu